Nasıl Çalışırız.

Öncelikle bizimle itribata geçtiğinizde bize verdiğiniz gün saate boyanacak mekanı ücretsiz keşif yapıyoruz keşiften sonra fiyatlandırma işlemi yapıyoruz yanımızda getirdiğimiz renk kartelasınında siz istediğiniz boya markası ve rengi seçiyorsunuz daha sonra sizin istediğiniz gün ve saate işe başlıyoruz..

 örnek çalışma eşyaların izole edilmesi 


Boya badana işlemine başlamadan önce boyanacak mekan dolu  ise tüm eşyaları bulundukları odada orta bir yere toplanıp eşyalarınızın toz kir veya boya dükülmelerine karşı iyice izole diyoruz  aynı şekilde parek süpürgelikleri maskeleme bantı ile kaplıyoruz  parkelerinizide pratik örtü ile kaplıyoruz çizilme ve boya dükülmelerine karşı ..

Örnek çalışma Parke izole edilmesi  Boyanacak mekanın boş olması aynı şekilde yerleri pratik mavi örtü ile kaplıyoruz evinizi ofisinizi boyama işlemi yaparken kesinlile yerlere veya eşyalarınızı çok iyice izole ederek kirlenmesine boya dükülmesini önleriz ayrıca elektirik pirizleri veya lanba anahtarlarıda ya çıkartıyoruz yada maskeleme bantı ile izele ediyoruz ..

Örnek tamir çalışması 


Boya badana  işelemine başlarken evdeki dükülme kabarmaları iyice kazıyıp alçı ile tamirlerini yapıyor alçı uygulaması en az 3 kat olmak özere uygulanır tamirler çok iyi tamirat yaparak boya badana işleminden sonra kesinlikle duvarda yama gibi gözükmez ...

Örnek Yerlerin izole edilmesi 

20 yıllık deneyim alçı boya işlerinizde işinizi ustasına yaptırın içiniz rahat olsun deneyimsiz kişilere boya badana yaptırmayın paranızı çöpe atmayın teklif al ucuz boya badana gibi sistemlere kanmayın Dediğimiz gibi işinizi gerçek alçı boya ustasına yaptırın içiniz rahat olsun 


ıı